Naciśnij “Enter” aby skoczyć do treści

Redakcja bloga

Żeby szeroko i dobrze pisać o komunikacji i każdym rodzaju transportu, trzeba być zarówno pasjonatem tej tematyki, jak i znać tę tematykę od strony zawodowej.
My właśnie jesteśmy zarówno pasjonatami, jak i zawodowcami.
Interesują nas różne problemy związane z transportem i komunikacją. Szukamy odpowiedzi na interesujące nas pytania dotyczące infrastruktury transportowej, organizacji transportu, ale i rozwiązań technicznych stosowanych w pojazdach. Systematyzujemy znalezione odpowiedzi i dzięki temu wciąż pogłębiamy naszą wiedzę. Wiele spraw znamy z naszego doświadczenia zawodowego, ale i z działań podejmowanych w ramach naszego hobby.

Zdajemy sobie sprawę, że nasze zainteresowania są bardzo szerokie i że właściwie wciąż wiemy niewiele. Dość jednak, aby czuć się w niektórych zagadnieniach niemal specjalistami. Wiemy, że jeśli samemu drąży się temat, który pasjonuje, zdobyta wiedza będzie rzetelna, a często i sprawdzona w rzeczywistości przez samego zainteresowanego.

Jesteśmy często zawodowcami w branży transportowej, jednak dzięki temu, że znajdujemy w niej także pasję, wiemy, że uczyć będziemy się przez całe życie. Teraz także będziemy się tą wiedzą dzielić z innymi pasjonatami.